Cyberlan Харківський інтернет оператор

«ПОРИНЬ У СВІТ INTERNET»

У сучасному світі складно уявити життя без високошвидкісного інтернету. Контроль надходження грошей на банківську карту, оплата комунальних послуг, покупки з доставкою, перегляд останніх новин, 3D анімації, фільмів у високій роздільній здатності – це далеко не повний перелік того, що може надати якісне підключення до всесвітньої віртуальної мережі.

Інтернет провайдер «CyberLan» пропонує своїм клієнтам підключення і доступ до Інтернету в будь-якому, навіть самому важкодоступному, віддаленому від великих центрів селі Харківського, Зміївського, Чугуївського районів. Фахівці компанії вже обслуговують сотні споживачів в Васищеве, Безлюдівці, Лизогубівці, Червоній галявині, Боровий, Водяному та інших населених пунктах Слобожанщини і отримують високошвидкісний інтернет в приватному секторі, квартирах багатоповерхових будинків, в офісних будівлях і безпосередньо на виробництвах.

Інтернет від «CyberLan» це завжди:

  • Швидкий безперервний потік даних.

  • Якісне обслуговування.

  • Індивідуальний підхід, який відповідає вимогам замовника.

  • Бездоганна робота останніх версій мультимедійних додатків.

  • Комфортна робота в будь-який час доби.

  • Можливість вибору підходящого пакета послуг.

Спеціально розроблена програма для організацій різних напрямків «інтернет для корпоративних клієнтів» дозволяє створити власну внутрішню, захищену від проникнення ззовні, структуру. Зв’язавши між собою офіси, розміщені на значній відстані, корпоративна мережа дозволяє ефективно обмінюватися інформацією, спрощує обіг документів внутрішнього користування, сприяє злагодженій роботі колективу, незважаючи на дальність розміщення їх один від одного.

Така структура комунікацій просто незамінна для ведення бізнесу з розміщенням великої кількості торгових точок, при значних обсягах продажів. Інтернет для бізнесу в умовах високої конкуренції – незамінний інструмент, що дозволяє значно прискорити рух грошових коштів, що знаходяться на безготівкових розрахункових банківських рахунках великих підприємств. Крім того, альтернативні послуги зв’язку, такі як «Skype», «ICQ» та інші дозволяють вести ділові переговори, не залишаючи робочого місця, економлячи час і витрати. Для цього потрібно просто мати підключення інтернету від «CyberLan».

З огляду на індивідуальні вимоги кожного замовника, фахівці компанії створюють унікальну структуру мережі інтернет для кожної організаціі персонально. Використовуючи телекомунікаційне обладнання провідних світових компаній, самостійно виробляючи його установку і обслуговування, «CyberLan» дотримується міжнародних стандартів, в результаті чого замовник отримує у власне розпорядження високофункціональну мережу для внутрішнього користування.