Для приватного сектора Оптика

Тарифи для приватного сектора Оптика

Пакет Мбіт/с Грн/міс
ОПТИКА Ч/С 180 до 100 180
ОПТИКА Ч/С 250 до 300 250
ОПТИКА Ч/С 350 до 500 350
  • Дані тарифні плани передбачені для індивідуального домашнього використання.
  • Для тарифних планів передбачений Реальний IP.
  • У всіх тарифних планах трафік не обмежений.

Найбільш відповідною технологією для приватного сектора є технологія PON.

PON (англ. Passive Optical Network – пасивна оптична мережа) – це швидко розвивається, найбільш перспективна технологія широкосмугового мультисервісного множинного доступу оптичного волокна, що використовує хвилевий поділ трактів прийому / передачі і дозволяє реалізувати одноволоконного деревоподібну топологію «точка-многоточка» без використання активних мережевих елементів в вузлах розгалуження. Іншими словами, мало волокон, відсутність проміжного активного обладнання, нульовий (ну, майже нульовий) вплив погодних умов, зручна WDM система передачі даних від «фабрики по виробництву інтернету» до клієнта і назад по одному волокну. Активне обладнання в цій мережі є тільки на стороні провайдера (в чистій, сухій і прохолодной серверній стійці) і на стороні абонента (на горищі, в передпокої, на старому-доброму стовпі та ін.). Ідеально як для віддалених малонаселених пунктів, так і для міського приватного сектора.

Між клієнтом і провайдером розташовується пасивна оптична мережа, яка має топологію дерева і її похідні. Основними компонентами пасивної оптичної мережі є оптичне волокно і сплітери (англ. Splitter – роздільник), що працюють в режимі «розгалужувач» в напрямку провайдер-> клієнт і в режимі «змішувач» в зворотному напрямку. Безсумнівною перевагою пасивного обладнання є його незалежність від харчування і простота в експлуатації (не треба нічого настроювати): «Один раз поставив – все життя користуюся».

Тарифний період – календарний місяць з 01 числа по кінець місяця. Абонентська плата за обраний тарифний план знімається з рахунку абонента кожного першого числа місяця. Абонент самостійно стежить за станом свого особового рахунку, своєчасно поповнюючи його до позитивного балансу.

При негативному балансі послуга не надається.

Послуга «СТОП». Абонент може зупинити надання послуги доступу до мережі і відповідне зняття абонентської плати за обраний тарифний план на загальний період не більше 4 місяців в році. Активація послуги «СТОП» – 30грн. – одноразово, 20 грн. / Міс. – підтримка облікового запису абонента при активованій послузі «СТОП». УВАГА!!! Заявки на активацію послуги «СТОП» приймаються до початку нового тарифного періоду (до 01 числа календарного місяця). Заявку на активацію послуги «СТОП» можна залишити зателефонувавши на телефон техпідтримки.

Зміна тарифу. Абонент може змінити тарифний план до початку нового тарифного періоду. Зміна тарифу з меншою вартістю на тариф з більшою вартість – безкоштовно. Зміна тарифу з більшою вартістю на тариф з меншою вартістю – 30 грн.

Всі тарифні плани є безлімітними. Кількість трафіку отриманого і переданого абонентом не враховується.

Вартість підключення
ОПТИКА В ПРИВАТНИЙ БУДИНОК
Вартість підключення становить від 600 грн.

Для підключення абоненту можуть знадобитися додаткові послуги і матеріали не входять у вартість (земельні роботи, кабельні стійки (стовпчики для підвісу кабелю), труба для прокладання кабелю в грунт (Ф25, ф32б ф40)). Преречень необхідних матеріалів і послуг необхідних для підключення розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Вартість додаткових послуг можна дізнатися в розділі «ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ»