Для багатоквартирних будинків

Тарифи для фіз.осіб
Тарифи для багатоквартирних, багатоповерхових будинків:

Пакет Мбіт/с Грн/міс
БАГАТОПОВЕРХІВКИ 180 до 100 180
БАГАТОПОВЕРХІВКИ 250* до 300 250
БАГАТОПОВЕРХІВКИ 350* до 500 350
*Дані тарифні плани надаються тільки абонентам підключеним за технологією FTTH(xPON) — оптика до квартири
  • Всі тарифні плани передбачені для індивідуального домашнього використання.
  • Для всіх тарифних планів передбачений “Реальний IP” (Інтернет маршрутизациї)
  • У всіх тарифних планах трафік не обмежений.

Наша компанія надає інтернет в багатоквартирних будинках за технологією FTTB кручена пара і технології FTTH (xPON) оптоволокно в квартиру.

FTTB (fiber to the building) – оптичне волокно до будівлі. Встановлюється єдиний термінал (комутатор), а від нього проводять кабель до квартири. У самій квартирі знаходиться тільки один кабель, який підключається до ПК. Архітектура FTTB набула найбільшого поширення, так як при будівництві мереж FTTx на базі Ethernet часто це єдина технічно можлива схема. Крім цього, операційні витрати при експлуатації мережі FTTB нижче, а пропускна здатність вище.

FTTH (fiber to the home) – оптичне волокно до квартири. У квартирі встановлюється термінал, а від терміналу кабель до комп’ютера. Дана технологія більш надійна, відмовостійка і швидкісна в порівнянні з іншими FTTx технологіями (в тому числі і FTTB). Надійність і відмовостійкість даної технології обумовлена ​​відсутністю проміжних вузлів у вигляді комутаторів в під’їздах і відсутність мідних кабелів які часто є вразливою ланкою для блискавок під час грози. Кожен абонент підключений таким чином отримує в своє розпорядження порт 1Гбіт / с, що гарантує роботу будь-якого тарифного плану на максимальній швидкості.

Умови тарифікації:

Тарифний період – календарний місяць з 01 числа по кінець місяця. Абонентська плата за обраний тарифний план знімається з рахунку абонента кожного першого числа місяця. Абонент самостійно стежить за станом свого особового рахунку, своєчасно поповнюючи його до позитивного балансу.

Послуга «СТОП». Абонент може зупинити надання послуги доступу до мережі і відповідне зняття абонентської плати за обраний тарифний план на загальний період не більше 4 місяців в році. Активація послуги «СТОП» – 30грн. – одноразово, 20 грн. / Міс. – підтримка облікового запису абонента при активованій послузі «СТОП». УВАГА!!! Заявки на активацію послуги «СТОП» приймаються до початку нового тарифного періоду (до 01 числа календарного місяця). Заявку на активацію послуги «СТОП» можна залишити зателефонувавши на телефон техпідтримки.

Зміна тарифу. Абонент може змінити тарифний план до початку нового тарифного періоду. Зміна тарифу з меншою вартістю на тариф з більшою вартість – безкоштовно. Зміна тарифу з більшою вартістю на тариф з меншою вартістю – 30 грн.

Підключення

Вартість підключення
ОПТИКА ДО КВАРТИРИ смт. Васищево
Вартість підключення становить 450 грн.
Вартість підключення
ОПТИКА В КВАРТИРУ смт. Безлюдівка
Вартість підключення становить 350 грн.

* Необхідна наявність розетки 220В в місці установки абонентського терміналу (поруч із вхідними дверима в квартиру). Якщо у абонента в цьому місці немає розетки – можливо використовувати електроподовжувач.

** роботи з укладання Кабеля по квартирі (укладання під плінтусами, укладання в коробі, кріплення по стіні “кліпсами”, свердління стін, перекриттів і т.д) виконується за попереднім погодженням за додаткову плату. Для підключення пристроїв по квартирі використовується кабель UTP 5E. Кабель для монтажу по квартирі (квартирна мережа) купується абонентом окремо і не входить у вартість підключення.

Для більш комфортного користування послугою – рекомендуємо встановити WiFi роутер. Він позбавить вас від зайвих кабелів в квартирі і дозволить підключити до мережі інтернет більше 1-го пристрою. Список рекомендованих пристроїв з їх характеристиками і описом дивіться ТУТ (посилання на сторінку).

Вартість додаткових послуг можна дізнатися в розділі «ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ».