Корпоративним клієнтам

Доступ до мережі Інтернет та використання високих технологій докорінно змінили традиційне ведення бізнесу. Успіх будь-якого підприємства залежить від задіяних каналів зв’язку, оперативності та надійності комунікацій. Саме тому основним завданням компанії «Кіберлан» є організація доступного і ефективного доступу до мережі Інтернет для своїх клієнтів, а основною метою – гарантувати запорука успіху у вирішенні IТ – завдань будь-якої складності і масштабу, пропонувати клієнтам рішення, розраховані на досягнення рекордно високих показників.

Фахівці «Кіберлан» – згуртована команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в галузі телекомунікацій. Надійність, висока якість і стабільність послуг забезпечують власні волоконно – оптичні канали зв’язку, сучасне обладнання провідних світових виробників, співпраця з провідними магістральними операторами.

Створення корпоративної мережі і об’єднання офісів дозволить Вашої компанії підвищити ефективність роботи, спростить документообіг всередині фірми, а так само поліпшить взаємодію між співробітниками фірми і створить єдину мережу.

Довірте експертам «Кіберлан» проектування і впровадження найкращого рішення, здатного розвиватися разом з ростом Вашого бізнесу. Ми здійснюємо поставку, установку і обслуговування телекомунікаційного обладнання від провідних світових виробників, а також здійснюємо його технічну підтримку.

Компанія докладає багато зусиль для надання послуг на високому рівні і надає користувачам гарантію якості. В результаті замовник отримує повний контроль над власною мережею і її функціонуванням.

Наші фахівці індивідуально підходять до кожного запиту і з урахуванням всіх побажань і вимог допомагають визначитися, яке рішення буде оптимальним для Вас. Висока пропускна здатність мережі забезпечує надійну роботу будь-яких сучасних мультимедійних додатків. Цілодобовий моніторинг і резервні канали зв’язку гарантують комфортну роботу з нами в якості партнера, вирішального Ваші телекомунікаційні завдання.

Залиште свої дані і ми зв’яжемося з Вами